Неділя, 16.12.2018, 04:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Вересень » 11 » Відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства
10:28
Відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства

10 вересня 2015 року в Будинку Профспілок відбулась ХХV звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України (далі – Конференція) під головуванням голови обкому профспілки А.В.Берчука. У заході брали участь члени Президії профспілки, голови первинних організацій профспілки, керівники підприємств автомобільного транспорту та шляхового господарства, представники Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення).

На початку роботи Конференції голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України зазначив, що виборні органи обласної і первинних організацій профспілки в умовах фінансово-економічної кризи і політичної нестабільності проводили певну роботу щодо захисту законних прав і інтересів членів профспілки і трудових колективів автопідприємств і дорожніх організацій області.

Було вказано, що негативний вплив на фінансовий стан підприємств автомобільного транспорту справляє несвоєчасна та не в повному обсязі виплата субвенцій з Державного бюджету за перевезення пасажирів пільгових категорій, високий рівень податків та обов’язкових платежів, необґрунтовані тарифи тощо. Внаслідок цього трапляються непоодинокі випадки порушення законодавства про працю, норм охорони праці, заниження рівня заробітної плати, що погіршує стан соціально-трудових відносин у колективах.

Вкрай тривожна ситуація з погашенням боргів склалась в дорожніх організаціях. Так, з 2013 року накопичилась заборгованість Державного бюджету Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області за виконані підрядними організаціями обсяги робіт з проектування, будівництва, ремонту і утримання автомобільних доріг. Це, а також непродумана реорганізація дорожньої галузі, змушує керівництво ДП «Дніпропетровський облавтодор» суттєво скорочувати чисельність працюючих, переходити на скорочення робочих днів, що, в свою чергу, негативно позначається на рівні соціальної захищеності людей. Слід також констатувати таке негативне явище як зменшення загальної кількості дорожніх організацій.

У своєму виступі начальник Відділення І.А.Чуб проінформував присутніх щодо можливостей врегулювання конфліктних ситуацій правовим шляхом відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» з наведенням відповідних прикладів. Також було обговорено подальші спільні дії в рамках Угоди про співпрацю між Дніпропетровською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Відділенням.

По закінченню Конференції відбулась узгоджувальна зустріч начальника Відділення І.А.Чуба з виконуючим обов’язки голови Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Черновим Ю.М. з питань взаємодії та налагодження конструктивного соціального діалогу в межах області.

Переглядів: 102 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0