Неділя, 16.12.2018, 05:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 24 » Відбулась узгоджувальна зустріч 23.05.2018 «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області
12:19
Відбулась узгоджувальна зустріч 23.05.2018 «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області

23 травня 2018 року відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) провело узгоджувальну зустріч з головою профспілки публічного акціонерного товариства «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області (далі – ПАТ «Дніпрометробуд») Ю.В.Биковським.

Відділення НСПП сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області, зареєстрованого розпорядженням Національної служби посередництва і примирення із змінами від 12.04.2017 № 086-р з наступними вимогами:

«1. Погасити заборгованість із заробітної плати з серпня 2016 року по березень 2017 року;

2. Своєчасно виплачувати заробітну плату відповідно до пункту 2.3.9. Колективного договору;

3. Виплачувати компенсацію за затримку виплати заробітної плати відповідно до пункту 3.1.22. Колективного договору;

4. Відповідно до пунктів 2.3.1, 2.3.2., 2.3.3. Колективного договору, враховувати інтереси найманих працівників при реорганізації, ліквідації підприємства».

 

Голова профспілки ПАТ «Дніпрометробуд» Ю.В.Биковський зазначив, що він звернувся до голови Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України В.К.Шевченко з приводу порушень техніки безпеки на підприємстві: на ПАТ «Дніпрометробуд» в шахті був обвал, під час виконання працівниками своїх посадових обов’язків.

В.К.Шевченко звернувся з листом до міського голови міста Дніпро про стан соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпрометробуд» й після чого були проведені деякі виплати по заборгованості із заробітної плати.

         Так заборгованість по заробітній платі:

- на даний час виплачено повністю заборгованість із заробітної плати за 2017 рік,

- за 2016 рік залишилося заборгованість із заробітної плати ще за два місяці.

- за 2018 рік розрахувалися за березень місяць із проходчиками ПАТ «Дніпрометробуд», а з іншими так й існує заборгованість з січня місяця 2018 року.

Компенсацію за затримку виплати заробітної плати відповідно до пункту 3.1.22. Колективного договору так роботодавець й не збирається виплачувати.

Таким чином, відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області й надалі намагатиметься налагодити соціальний діалог на публічному акціонерному товаристві «Дніпрометробуд» для врегулювання колективного трудового спору (конфлікту).

 

 

Переглядів: 28 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0