Четверг, 15.11.2018, 20:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Вересень » 14 » Відбулась узгоджувальна зустріч на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінатім ім. Ф.Е. Дзержинського» м. Кам’янське Дніпропетровської обл.
13:38
Відбулась узгоджувальна зустріч на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінатім ім. Ф.Е. Дзержинського» м. Кам’янське Дніпропетровської обл.

29 вересня 2016 року було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області (далі – ПАТ «ДМК») з вимогами щодо підвищення розміру оплати праці та своєчасної виплати заробітної плати.

13 вересня 2017 року представниками відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області було проведено узгоджувальну зустріч із заступником голови профкому з питань охорони праці та виробничого побуту – головою органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників.

          Голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників  повідомила, що підприємство поступово виходить з кризи та починає працювати на повну потужність. На початку вересня 2017 року на ПАТ «ДМК» відбулися збори під час яких виступали представники адміністрації підприємства, в тому числі й генеральний директор.

          На початку зборів заступник начальника прокатного цеху проінформував всіх присутніх, що на шаропрокатному стані станом на 29 серпня 2017 року при плані на місяць 3500 тонн прокатано вже 3300 тонн. По відвантаженню виробниче завдання – 3000 тонн, відвантажено – 2700 тонн. Тобто колектив впевнено виходить на виконання прогнозних завдань.
          Під час зборів генеральний директор ПАТ «ДМК» підтвердив затребуваність продукції шаропрокатного стану та наявність замовлень на неї. Також зазначив, що в порівнянні з іншими комбінатами у ПАТ «ДМК» є конкурентна перевага за рахунок близькості до споживачів – Гірничо-збагачувального комбінату. Тому, немає сумнівів, якщо не буде комбінат зривати замовлення, то вони їх утримають. Крім того генеральний директор ПАТ «ДМК» доповів, що в цілому комбінат працюватиме трьома доменними печами, на даний час відвантажувана продукція – це, в основному заготівля МБЛЗ плюс продукція прокатників. На неї замовлення забезпечуються. Генеральний директор  зазначив, що ПАТ «ДМК» залишається тільки одне – виконувати обсяги цих замовлень, що буде сприяти зростанню заробітної плати працівників ПАТ «ДМК».

Також, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників повідомила, що затримки із заробітної плати на ПАТ «ДМК» не має, заробітна плата найманими працівникам виплачується у встановлені строки, тому на наступному тижні, буде вирішуватися питання про зняття другої вимоги в колективному трудовому спорі (конфлікті).

Таким чином, відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат» міста Кам’янське Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «Дніпровський металургійний комбінат» міста Кам’янське Дніпропетровської області.

 

Переглядів: 57 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0