Четверг, 15.11.2018, 20:49 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Квітень » 16 » Відбулась узгоджувальна зустріч щодо стану справ у філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" ПрАТ "Кримський ТИТАН"
16:18
Відбулась узгоджувальна зустріч щодо стану справ у філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" ПрАТ "Кримський ТИТАН"

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) з 30.05.2013 здійснює заходи щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) на філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» приватного акціонерного товариства «Кримський ТИТАН» міста Вільногірська Дніпропетровської області (далі – філія Вільногірський ГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН») з питань: невиконання вимог законодавства про працю в частині гарантій діяльності профспілкової чи інших представницьких організацій трудящих; внесення змін до колективного договору, угоди.

Вільногірський ГМК – це державне підприємство, що було певний час в оренді у ПрАТ «Кримський ТИТАН». Кабінет Міністрів України наприкінці 2014 року цю оренду не подовжив. Новостворене державне підприємство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» отримало над Вільногірським ГМК оперативний контроль без права продажу чи здавання в оренду.

Під час узгоджувальної зустрічі 15.04.2015 голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України філії Вільногірський ГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН» повідомив, що на ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» укладений колективний договір між адміністрацією та профспілкою гірників, але без участі первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України філії Вільногірський ГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН».

Керівництвом ПрАТ «Кримський ТИТАН» був виданий наказ по підприємству про переведення деяких працівників на ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». В свою чергу, керівництво ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» переведених працівників не приймає на роботу, у зв’язку з чим на підприємствах виникли судові провадження та ускладнився стан соціально-трудових відносин.

Під час узгоджувальної зустрічі фахівці відділення НСПП надали голові первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України філії Вільногірський ГМК ПрАТ «Кримський ТИТАН» рекомендації щодо усунення чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин та домовились про подальшу співпрацю.

Переглядів: 366 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0