Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 17 » Відбулась узгоджувальна зустріч з головою первинної профспілкової організації КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради
13:17
Відбулась узгоджувальна зустріч з головою первинної профспілкової організації КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради

За результатами моніторингу стану соціально-трудових відносин на комунальних підприємствах Дніпропетровської області, де існує заборгованість із виплати заробітної плати, було прийнято рішення про взяття на облік з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) випадку дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виник між найманими працівникам комунального підприємства «Павлограджитлосервіс» міста Павлограда Дніпропетровської області та комунальним підприємством «Павлограджитлосервіс» міста Павлограда Дніпропетровської області (далі - КП «Павлограджитлосервіс»), (наказ Відділення від 14.03.2016 № 20).

Чинником дестабілізації стану соціально-трудових відносин на КП «Павлограджитлосервіс» стало невиконання вимог законодавства про працю в частині заборгованості із виплати заробітної плати та її своєчасної виплати.

14 березня 2017 року відбулась узгоджувальна зустріч фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з головою профспілки КП «Павлограджитлосервіс».

Голова профспілки КП «Павлограджитлосервіс» повідомила, що станом на 14.03.2017 року на підприємстві існує заборгованість із виплати заробітної плати з січня 2017 року.

На КП «Павлограджитлосервіс» працює 120 осіб, із них 5 осіб у декретній відпустці.

На підприємстві існує колективний договір на 2017 рік.

Також голова профспілки КП «Павлограджитлосервіс» проінформувала, що, за словами керівника підприємства, адміністрація планує погасити заборгованість із виплати заробітної плати найближчим часом.

Головний спеціаліст Відділення надала роз’яснення голові профспілки КП «Павлограджитлосервіс» щодо вирішення питань, які стосуються трудових правовідносин, через процедуру вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) та запевнила, що у разі необхідності Відділення завжди готове надати правову допомогу в межах своїх повноважень.

За результатами зустрічі, сторони домовились про подальшу співпрацю, спрямовану на врегулювання чинника дестабілізації стану соціально-трудових відносин на КП «Павлограджитлосервіс».

Переглядів: 89 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0