Четверг, 18.10.2018, 12:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Червень » 16 » Відбулась узгоджувальна зустріч з представником ТОВ «Восток-Руда» міста Жовті Води
13:50
Відбулась узгоджувальна зустріч з представником ТОВ «Восток-Руда» міста Жовті Води

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) здійснює заходи щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) на товаристві з обмеженою відповідальністю «Восток-Руда» міста Жовті Вроди Дніпропетровської області (наказ Відділення від 09.02.2015 № 16) з питання: невиконання вимог законодавства про працю в частині заборгованості із виплати заробітної  плати та її своєчасної виплати.

10 червня 2015 року головний спеціаліст відділу правового забезпечення Відділення провела узгоджувальну зустріч із представником з правових питань товариства з обмеженою відповідальністю «Восток-Руда» (далі - ТОВ «Восток-Руда»).

Представник ТОВ «Восток-Руда» надав інформацію з приводу стану соціально-трудових відносин на підприємстві, а саме: підприємство перебуває в критичному фінансовому становищі. Заборгованість із виплати заробітної плати на ньому виникла через втрату ринку збиту продукції. Наймані працівники ТОВ «Восток-Руда» у зв’язку з економічними проблемами підприємства звільняються за власним бажанням. Окремі працівники питання заборгованості із виплати заробітної плати вирішують у судовому порядку.

Стан соціально-трудових відносин на ТОВ «Восток-Руда» на даний час без ускладнень.

В свою чергу, спеціаліст Відділення запевнила, що найманим працівникам ТОВ «Восток-Руда» буде надана необхідна правова допомога в межах компетенції Служби.

Переглядів: 129 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0