Субота, 23.02.2019, 10:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 25 » Відбулось 10 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підр. Шах. з підз. видобутку руди ПАТ "АрселорМітталКривий Ріг"
08:19
Відбулось 10 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підр. Шах. з підз. видобутку руди ПАТ "АрселорМітталКривий Ріг"

22 червня 2018 року відбулося десяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»). (розпорядження від 14.06.2017 №.071-17/04-В).

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

На засіданні примирної комісії, члени примирної комісії продовжили розгляд п’ятої вимоги: «забезпечити безперешкодно прохід представників працівників (членів виборних органів Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») на територію підприємства, на робочі місця працівників підприємства – членів профспілки, до керівників підприємства, відповідно до вимог статті 248 КЗпП та статті 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», виключивши при цьому існуючу дискримінацію по профспілкової приналежності».

На попередньому, дев’ятому засіданні примирної комісії, представники найманих працівників розробили та надали для ознайомлення «Аналітичну таблицю щодо неузгодження положення СТП 215-02:2016» з деякими законодавчими актами, які регулюють діяльність профспілкових організацій», в частині забезпечення безперешкодного допуску в структурні підрозділи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» членів профспілкових організацій.

На засіданні примирної комісії 22.06.2018 сторони продовжили розгляд наданої аналітичної таблиці.

Члени примирної комісії домовились, що представники від роботодавця до наступного засідання примирної комісії, підготують своє бачення стосовно СТП 215-02:2016 «Пропускний режим охорони на підприємстві. Система менеджменту», а також графік усунення недоліків по  четвертій вимозі, щодо санітарних норм.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне проведення засідання примирної комісії на 17 липня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд четвертої та шостої  вимог.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі приймати участь у засіданнях примирної комісії по вирішенню зареєстрованого колективного трудового спору (конфлікту) та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

 

Переглядів: 36 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0