Неділя, 16.12.2018, 04:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Березень » 26 » Відбулось 2 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. Просяна Покровського р. Дніпропетровської області
13:24
Відбулось 2 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. Просяна Покровського р. Дніпропетровської області

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

Відповідно до укладеної Угоди від 26.02.2018 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) кожна сторона делегувала до примирної комісії по три особи.

На другому засіданні примирної комісії 22.03.2018 члени примирної комісії продовжили розглядати першу вимогу: «Сплатити заборгованість із заробітної плати на ТОВ «ПРОСКО»».

Адміністрація запропонувала підписати угоду з графіком погашення заборгованості із виплати заробітної плати на протязі шести місяців.

Після довготривалого обговорення, члени примирної комісії зі сторони найманих працівників вирішили прийняти умови роботодавця та підписати графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Також, під час примирної комісії були обговорені друга та четверта вимоги в колективному трудовому спорі (конфлікті).

Так, на другому засіданні примирної комісії вдалося досягти згоду щодо порядку виконання не тільки першої вимоги, а й другої та четвертої вимог.

Отже, заборгованість із виплати заробітної плати буде виплачуватися на ТОВ «ПРОСКО» на протязі шести місяців починаючи з 01.04.2018, тобто кожного місяця буде виділятися 1 129 690,6 грн. на погашення заборгованості, тобто наймані працівники будуть отримувати приблизно по дві заробітні плати кожного місяця.

В підписаній Угоді також зазначили, що необхідно проводити своєчасну виплату поточної заробітної плати до 07 та 22 числа кожного місяця, як і йдеться у другій вимозі найманих працівників: «Проводити виплати заробітної плати згідно законодавства України».

Щодо четвертої вимоги найманих працівників: «Сплатити заборгованість з єдиного соціального внеску в бюджет України», адміністрація підприємства запропонувала здійснювати пропорційне погашення заборгованості із виплати заробітної плати з податків та зборів, відповідно до складеного графіку погашення заборгованості із виплат заробітної плати, що й було зафіксовано в Угоді.

Під час проведення примирної комісії знов встало питання проведення страйку на підприємстві з 26 березня 2018 року та наслідки проведення цього страйку для найманих працівників та підприємства.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області знов надало повні пояснення з приводу проведення страйку з порушенням чинного законодавства, пояснила можливість застосування страйку та порядок здійснення права на страйк.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії на 03 квітня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 11 годину.

На наступному засіданні примирної комісії будуть розглядати третю вимогу колективного трудового спору (конфлікту): «Збільшити заробітну плату на 100% (кожен квартал на 25%)».

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

 

Переглядів: 41 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0