Неділя, 16.12.2018, 05:17 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Квітень » 16 » Відбулось 3 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. Просяна Покровського р. Дніпропетровської обл.
12:34
Відбулось 3 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. Просяна Покровського р. Дніпропетровської обл.

12 квітня 2018 року відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

Відповідно до укладеної Угоди від 26.02.2018 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по три особи, один представник від власника був відсутній (з поважних причин).

Члени примирної комісії розглянули такі питання:

- про порушення Угоди від 22.03.2018 щодо порядку виконання вимог №1,2,4 викладених у зверненні трудового колективу;

- звіт про виконання Угоди від 22.03.2018 та інші питання.

Члени примирної комісії з боку найманих працівників та присутні представники найманих працівників розпочали засідання примирної комісії з порушення стороною роботодавця Угоди від 22.03.2018 щодо порушення термінів виплати заробітної плати: адміністрація повинна до 07 та 22 числа кожного місяця виплачувати заробітну плату найманим працівникам.

Представники адміністрації підприємства запевнили, що Угода від 22.03.2018 виконується й запропонували дочекатися кінця квітня 2018 року, де вже буде видно виконання Угоди, а потім робити якісь висновки. Сторони обмінялися думками з приводу виплати заробітної плати лише працюючим цехам підприємства й невиплати цехам, які зараз знаходяться у простої через відсутність подачі газу на підприємство.

Адміністрації підприємства не вдалося переконати представників найманих працівників й голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, повідомила, що страйковий комітет, що створений на ТОВ «ПРОСКО», оголосив страйк на підприємстві з 27 березня 2018 року, про що направив відповідні листи зацікавленим сторонам від 11.04.2018.

Отримавши повідомлення про початок страйку, фахівці Відділення НСПП, відповідно до вимог чинного законодавства, надали всі необхідні консультації та роз’яснення щодо проведення страйку, як крайньої міри по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) та направили сторонам колективного трудового спору (конфлікту) відповідні листи.

Незважаючи на невирішеність питання заборгованості із виплати заробітної плати та наміри працівників підприємства розпочати страйк, члени примирної комісії вирішили продовжувати роботу примирної комісії.

Представники найманих працівників запропонували на даний час не розглядати вимогу про підвищення заробітної плати, а продовжити засідання примирної комісії з розгляду п’ятої вимоги: «Укладання нового колективного договору між дирекцією та трудовим колективом ТОВ «ПРОСКО» на 2018-2019 роки». Сторони обмінялися думками з приводу укладання нового колективного договору, пояснили необхідність колективного договору на підприємстві.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії на 19 квітня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 11 годину.

На наступному засіданні примирної комісії продовжать розглядати п’яту вимогу колективного трудового спору (конфлікту): «Укладання нового колективного договору між дирекцією та трудовим колективом ТОВ «ПРОСКО» на 2018-2019 роки».

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

 

Переглядів: 33 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0