Неділя, 16.12.2018, 04:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 15 » Відбулось 4 засідання примирної комісії по вирішенню КТС (К) в струк. підрозділі Шахтоуправлінз підз. видоб. руди Гірнич. деп. ПАТ "АМКР"
11:30
Відбулось 4 засідання примирної комісії по вирішенню КТС (К) в струк. підрозділі Шахтоуправлінз підз. видоб. руди Гірнич. деп. ПАТ "АМКР"

11.01.2018 відбулося четверте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі - ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Відповідно до укладеної угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на четвертому засіданні примирної комісії представник від найманих працівників Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ  «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В роботі примирної комісії прийняли участь й представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Члени примирної комісії розглядали шосту вимогу: «виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства  «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при наданні відпустки».

Представник від адміністрації зазначив, що адміністрація готова розглянути питання стосовно виділення працівникам підприємства кошти на оздоровлення при наданні відпустки, але для цього необхідно прийняти трудовим колективом на конференції рішення, про відмову утримання об’єктів соціальної сфери ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Представники найманих працівників Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ  «АрселорМіттал Кривий Ріг» запропонували розглянути можливість виділення додаткових коштів, саме для виконання шостої вимоги.

Після обміну своїми думками стосовно виділення коштів на оздоровлення при наданні відпустки, сторони примирної комісії так й не прийняли ніякого рішення.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне засідання на 24 січня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд шостої вимоги.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

Переглядів: 64 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0