Субота, 20.04.2019, 07:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 31 » Відбулось 5 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(к) в структурному підр. Шахтоуправління з підз. видоб. руди Гір. департ. ПАТ "АМКР"
14:33
Відбулось 5 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(к) в структурному підр. Шахтоуправління з підз. видоб. руди Гір. департ. ПАТ "АМКР"

30.01.2018 відбулося п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Відповідно до укладеної угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на п’ятому засіданні примирної комісії представник від адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В роботі примирної комісії прийняли участь й представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Члени примирної комісії розглядали шосту вимогу: «виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при наданні відпустки».

Представник від адміністрації запропонував заслухати інформацію про проект, який направлений на оздоровлення працівників підприємства, який почав вже діяти й можливо він буде компромісним варіантом для врегулювання вимоги № 6 працівників Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Враховуючи зацікавленість власника у використанні за призначенням коштів, які виділяються на оздоровлення працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», тому на підприємстві почав діяти пілотний проект «Отримай путівку до відпустки», який дає можливість працівникам отримувати путівку через «Єдине вікно» та турагенства, причому залишає за ними право на отримання пільгових путівок до дитячих таборів, в санаторій «Джерело», пансіонати та турбази ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Скористатися проектом може кожний працівник підприємства, незалежно від того чи він член профспілки чи ні.

Представник від роботодавця підприємства Апостол Л.В., проінформувала членів примирної комісії, щодо:

- сум коштів, які виділяються на отримання путівки (2 000 грн. 1 раз на рік, 5 000 грн. 1 раз на два роки, 10 000 грн. 1 раз на три роки). Вказаний ліміт виділяється працівнику підприємства один раз на рік, але розподіл на частини на протязі року не передбачений;

- умов отримання путівки.

Члени примирної комісії з боку трудового колективу були дуже незадоволені й після обміну думками, члени примирної комісії вирішили відкласти розгляд вимоги № 6 «виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при наданні відпустки» на останок.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне засідання на 08 лютого 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд четвертої та шостої вимог.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві

 

Переглядів: 93 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0