Субота, 20.04.2019, 07:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 31 » Відбулось 6 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ«ПРОСКО» смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської області
11:10
Відбулось 6 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ«ПРОСКО» смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської області

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

На шостому засіданні примирної комісії, яке проходило 30 травня 2018 року, були присутні п’ять представників примирної комісії, відсутній один представник від роботодавця (з поважних причин).

Члени примирної комісії спочатку розглянули виконання Угоди від 22.03.2018 щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Адміністрація підприємства ТОВ «ПРОСКО» запевнила, що роботодавець виконує всі домовленості й заробітна плата за квітень місяць 2018 року буде виплачена до кінця робочого дня 30.05.2018, а заборгованість по заробітній платі до 05.06.2018 включно.

Представники від найманих працівників на засіданні примирної комісії підняли наступні питання:

  • про несплату заборгованості з єдиного соціального внеску;
  • про невиплату заробітної плати звільненим працівникам;
  • про збільшення заробітної плати;
  • про виконання питань колективного трудового договору, а саме оплата святкових днів та суміщення професій.

Після обміну думками сторони примирної комісії вирішили, що представники роботодавця звернуться із клопотанням до власника ТОВ «ПРОСКО» про:

- розробку розстановки робочих по робочих місцях;

- перегляд штатного розкладу у зв’язку із мінімальною заробітною платою;

- висунуті вимоги найманих працівників про збільшення заробітної плати до 25.06.2018.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії на 07 червня 2018 року та визначилися з часом початку засідання – на 11 годину.

На наступному засіданні примирної комісії заслуховуватимуть звіт адміністрації ТОВ «ПРОСКО» про виконання Угоди від 22.03.2018.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

Переглядів: 50 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0