Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 12 » Відбулось 6 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(к) в струк. підрозділі Шахтоуп. з підзем. видобутку руди Гірн. департ. ПАТ"АМКР"
15:08
Відбулось 6 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(к) в струк. підрозділі Шахтоуп. з підзем. видобутку руди Гірн. департ. ПАТ"АМКР"

08.02.2018 відбулося шосте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Відповідно до укладеної угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на шостому засіданні примирної комісії представник від найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Члени примирної комісії розглядали четверту вимогу найманих працівників: «додержуватись на робочих місцях в Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» умов, передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99».

На зсідання примирної комісії було запрошено заступника начальника управління з охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який проінформував членів примирної комісії про виконання санітарно-гігієнічних вимог в Шахтоуправлінні з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Представник від адміністрації зазначив, що відбудеться герметизація стикувальних швів в шахтній клеті, в цьому році, буде зроблено капітальний ремонт перехідної галереї, а саме: ремонт м’якої покрівлі та колон. Щодо побутового комбінату, то заплановані роботи з заміни труб опалення, водопостачання, ремонт санвузлів, душових кабін. Також представники роботодавця повідомили, що заміна шиферної криши заплановано на 2019 рік, оскільки у цьому році недостатньо фінансування (необхідно 3 млн. грн. на ремонтування).

Також на засідання примирної комісії було розглянуто питання видачі бутильованої питної води. Вирішили, що у зв’язку з не у комплектацією персоналу, питна вода буде видаватися кожному робітнику безпосередньо на наряді перед спуском до шахти.

Адміністрація підприємства, зазначила, що четверта вимога виконується, тому можна вважати її виконаною, а в подальшому при виникненні якихось питань, пропозицій чи зауважень, які пов’язані з санітарно-гігієнічними нормами на шахті, усі питання будуть вирішуватися в робочому порядку.

Таким чином, всі члени примирної комісії вважають вимогу № 4 «додержуватись на робочих місцях в Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» умов, передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99» вирішеною. Керівництву шахти необхідно розробити заходи щодо усунення  усіх зауважень, про які наголосили представники від найманих працівників та прозвітувати на наступному засіданні примирної комісії.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне проведення засідання примирної комісії на 21 лютого 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд п’ятої вимоги.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

 

Переглядів: 59 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0