Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 22 » Відбулось 7 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підрозділі Шахтоуправління з підз. видобутку руди Гірн. деп. ПАТ "АМКР"
13:35
Відбулось 7 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підрозділі Шахтоуправління з підз. видобутку руди Гірн. деп. ПАТ "АМКР"

21.02.2018 відбулося сьоме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Згідно домовленостей сторін, головував на сьомому засіданні примирної комісії представник від адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Члени примирної комісії розглядали п’яту вимогу найманих працівників: «Забезпечити безперешкодно прохід представників працівників (членів виборних органів Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») на територію підприємства, на робочі місця працівників підприємства – членів профспілки, до керівників підприємства, відповідно до вимог ст. 248 КЗпП і ст. 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», виключивши при цьому існуючу дискримінацію по профспілкової приналежності».

На засідання примирної комісії було запрошено менеджера з аналітики та взаємодії з правоохоронними органами Департаменту з безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Красношлик Т.П., яка проінформувала членів примирної комісії про встановлені на підприємстві правила пропускного режиму, які передбачені СТП 215-02:2016 та введенні в дію з 31.01.2017.

Правила пропускного режиму обов’язкові для виконання всіма працівниками, а також юридичними та фізичними особами, незалежно від виду діяльності, форм власності та наявність з ними договірних відносин.

Правила пропускного режиму введені з метою забезпечення збереження власності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Власний пропуск підтверджує право фізичної особи перебувати на території підприємства та розташованих на ньому об’єктів в установлений час. Порядок оформлення пропусків представникам профспілкових організаціям, які не є працівниками підприємства, чітко викладений в СТП 215-02:2016. Тому, в першу чергу для профспілкових організацій необхідно підготовка й згода в Департаменті з персоналу плану – графіка відвідувань структурних підрозділів підприємства.

У 2018 році заплановано черговий обмін перепусток працівникам підприємства, при цьому нові перепустки будуть виготовлені у вигляді ІD-карт, це лише для працівників підприємства, а щодо профспілкових організацій, то для них діє положення правил пропускного режиму як і раніше.

На думку представників від найманих працівників, їм як профспілковому органу не забезпечений безперешкодний прохід, а Правила пропускного режиму суперечить діючому законодавству України.

В свою чергу, представники адміністрації наголосили, що положення Правил пропускного режиму розроблено в повній відповідності з вимогами діючого законодавства й не одну норму не порушують.

Представники найманих працівників запропонували виключити із положень Правил пропускного режиму все, що стосується профспілкових організацій, а саме зробити такі ж умови як і у всіх працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», тобто безперешкодно заходити на підприємство. Дану пропозицію було виставлено на голосування та рішення не було прийнято.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне проведення засідання примирної комісії на 05 березня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 10 годину, на порядку денному стоятиме розгляд п’ятої вимоги.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

Переглядів: 71 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0