Неділя, 16.12.2018, 05:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Відбулось 8 засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат"
13:12
Відбулось 8 засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат"

31 жовтня 2017 року відбулось восьме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області, зареєстрованого у вересні 2016 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Засідання примирної комісії розпочали з обговорення першої вимоги, яка стосується підвищення тарифних ставок (окладів) працівників і посадових окладів керівників, спеціалістів та службовців на 30%. Представники від найманих працівників зазначили, що дійсно заробітну плату підвищили. Перше підвищення заробітної плати всім працівникам відбулося: з 01 листопада 2016 року на 15%, з 01 січня 2017 року – до мінімальної заробітної плати, в травні 2017 року проводилась індексація заробітної плати, в наслідок чого середня заробітна плата на комбінаті зросла, з 01 жовтня 2017 року – на 15%, середня заробітна плата по підприємству на даний час становить 8 тисяч гривень.

Таким чином, оскільки підвищення відбулося разом на 30%, то першу вимогу можна вважати виконаною.

Адміністрація підприємства зазначила, що незважаючи на підвищення заробітної плати найманим працівникам ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», люди все одно звільняються, причому кваліфіковані працівники, які виїжджають на заробітки за кордон до Польщі.

Крім того, що піднялися тарифні ставки (оклади) працівників, на підприємстві запровадили й буде діяти система преміювання найманих працівників. Також планується ще підвищення заробітної плати на початку 2018 року.

Таким чином, вирішили вважати першу вимогу найманих працівників виконаною та зняти колективний трудовий спір (конфлікт) з реєстрації, оскільки всі вимоги найманих працівників підприємства на даний час виконані.

Зі свого боку, відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області після отримання всіх необхідних документів від сторін, підготує подання на зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області та «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області.

Переглядів: 49 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0