Неділя, 16.12.2018, 05:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 24 » Відбулось 8 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підрозділі Шахт. з підзем. видобутку руди ПАТ«АрселорМіттал Кривий Ріг"
12:13
Відбулось 8 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підрозділі Шахт. з підзем. видобутку руди ПАТ«АрселорМіттал Кривий Ріг"

21.05.2018 відбулося восьме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») (розпорядження від №.

Відповідно до укладеної Угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на восьмому засіданні примирної комісії представник найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Відповідно до пункту 2.3. Угоди примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) було внесено зміни в складі членів примирної комісії.

Представники обнялися раніше запрошеними документами, після чого члени примирної комісії повернулися до розгляду четвертої вимоги: «Додержуватись на робочих місцях в Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» умов, передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99».

Стороною представницького органу було запропоновано проінформувати щодо виконання затверджених заходів про усунення недоліків пов’язаних з виконанням санітарно-гігієнічних норм на підприємстві.

Таким чином, домовилися, що до наступного засідання примирної комісії, Гапону С.Г., голові органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників, нададуть можливість перевірити як виконуються санітарно-гігієнічні норми в Шахтоуправлінні з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В процесі обговорення п’ятої вимоги: «забезпечити безперешкодно прохід представників працівників (членів виборних органів Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») на територію підприємства, на робочі місця працівників підприємства – членів профспілки, до керівників підприємства, відповідно до вимог ст. 248 КЗпП і ст. 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», виключивши при цьому існуючу дискримінацію по профспілкової приналежності» представники найманих працівників запросили надати актуальну на сьогоднішній день редакцію СТП «Пропускний режим охорони на підприємстві. Система менеджменту», за результатами якого сторона уповноваженого представницького органу надасть інформацію щодо суперечності пунктів СТП вимогам законодавству.

Таким чином, було вирішено, стороні роботодавця на наступне засідання примирної комісії надати пояснення щодо видів пропусків у членів профспілкової організації ПО ПМГУ і яким документом це підтверджується.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне проведення засідання примирної комісії на 12 червня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд п’ятої та третьої вимоги. Для розгляду третьої вимоги роботодавець повинен надати штатний розклад та норми чисельності.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

 

 

Переглядів: 24 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0