Неділя, 20.01.2019, 12:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 15 » Відбулось 9 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підр. Шах. з підз. видобутку руди ПАТ "АрселорМітталКривий Ріг"
09:01
Відбулось 9 засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в струк. підр. Шах. з підз. видобутку руди ПАТ "АрселорМітталКривий Ріг"

12.06.2018 відбулося дев’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»). (розпорядження від 14.06.2017 №.071-17/04-В).

Відповідно до укладеної Угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на дев’ятому засіданні примирної комісії представник від роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Члени примирної комісії повернулися до розгляду четвертої вимоги: «Додержуватись на робочих місцях в Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» умов, передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99».

Сторона представницького органу найманих працівників підтвердила, що їм була надана можливість для огляду санітарно-побутових умов приміщень Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» (далі – Шахтоуправління), а саме: лазні АБК Шахтоуправління, перехідні галереї, камери очікування на посадочних майданчиках та інші приміщення.

Члени примирної комісії домовились, що представники найманих працівників до 18.06.2018 включно направлять адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» перелік зауважень та пропозиції для їх усунення.

 

В процесі обговорення п’ятої вимоги: «забезпечити безперешкодно прохід представників працівників (членів виборних органів Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») на територію підприємства, на робочі місця працівників підприємства – членів профспілки, до керівників підприємства, відповідно до вимог статті 248 КЗпП та статті 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», виключивши при цьому існуючу дискримінацію по профспілкової приналежності» представники найманих працівників розробили та надали для ознайомлення «Аналітичну таблицю щодо неузгодження положення СТП 215-02:2016» з деякими законодавчими актами, які регулюють діяльність профспілкових організацій», в частині забезпечення безперешкодного допуску в структурні підрозділи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» членів профспілкових організацій.

Таким чином, сторони домовились продовжити розглядати аналітичну таблицю, яка розроблена представницьким органом найманих працівників, на наступному засіданні примирної комісії починаючи з пункту 8.3.10.5.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне проведення засідання примирної комісії на 22 червня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд п’ятої та третьої вимоги.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 23 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0