Субота, 23.02.2019, 10:29 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Квітень » 20 » Відбулось четверте засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ «ПРОСКО» смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської обл.
14:10
Відбулось четверте засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ «ПРОСКО» смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської обл.

19 квітня 2018 року відбулось четверте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

Відповідно до укладеної Угоди від 26.02.2018 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по три особи, один представник від власника був відсутній (з поважних причин).

Члени примирної комісії розглянули такі питання:

- про виконання Угоди від 22.03.2018 щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати;

- про укладання нового колективного договору та виконання діючого колективного договору.

Представники адміністрації підприємства доповіли, що роботодавець підприємства має твердий намір виплачувати заборгованість із виплати заробітної плати, як це передбачено Угодою від 22.03.2018. Тому, до 27 квітня 2018 року буде виплачена заробітної плата за березень 2018 року, тобто поточна заробітна плата, а також буде виділено кошти на погашення заборгованості із виплати заробітної плати, яка ділиться між найманими працівниками підприємства пропорційно.

Відділенню НСПП та адміністрації підприємства вдалося переконати представників найманих працівників, що необхідно дочекатися кінця місяця й прослідкувати виконання Угоди, якщо ж ніяких змін не відбудеться, тоді можна піднімати питання про оголошення страйку.

Представники найманих працівників погодилися із пропозицією Відділення НСПП та адміністрації й дочекаються кінця квітня місяця, а потім вже приймати рішення про початок страйку чи ні.

Таким чином, Відділення НСПП знов попередило страйк на ТОВ «ПРОСКО».

Потім сторони перейшли до обговорення питань виконання та укладання колективного договору на підприємстві.

Після довготривалих обговорень, представники найманих працівників запропонували уповноваженому власником органу до 10.05.2018 підготувати наступні питання з виконання колективного договору:

  • підготувати інформацію щодо потреби працівників в кількісному забезпеченню працівників спецодягом, миючими засобами та робочим інвентарем;
  • повідомити строки та шляхи забезпечення молочними продуктами або їх еквівалентом;
  • проінформувати найманих працівників про доплати за сумісництво;
  • опрацювати питання щодо питного режиму в структурних підрозділах підприємства.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії на 10 травня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 11 годину.

На наступному засіданні примирної комісії продовжать розглядати шосту вимогу колективного трудового спору (конфлікту): «Виконання пунктів діючого колективного договору».

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

Переглядів: 37 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0