Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 21 » Відбулось друге засідання примирної комісії по вирішенню КТС(к) в структурному підрозділі Шахтоуправління з підз. видобутку руди ПАТ "АМКР"
15:56
Відбулось друге засідання примирної комісії по вирішенню КТС(к) в структурному підрозділі Шахтоуправління з підз. видобутку руди ПАТ "АМКР"

19.12.2017 відбулося друге засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (розпорядження Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 14.06.2017 №153-р, реєстраційний номер 071-17/04-В)).

Засідання примирної комісії було визначено закритими. Тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, представник від медичного центру, представник бюро медичного страхування департаменту з охорони праці та промисловості, менеджер з контролінгу ремонту та ефективності проекту, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Члени примирної комісії вирішили розглядати дві вимоги: другу та шосту. Спочатку почали розгляд з другої вимоги: «збільшити відрахування коштів на медичне страхування для збільшення покриття медичних послуг та поліпшення якості медичного страхування».

Стосовно виконання другої вимоги – в.о. директора медичного центру пояснила умови надання послуг робітникам підприємства за договором добровільного медичного страхування та добровільного страхування від нещасних випадків.

Крім того, адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було надано договори від 01.08.2017 укладені з ПАТ «Страхова компанія «Країна»» щодо добровільного медичного страхування і добровільного страхування від нещасних випадків працівників підприємства на 2017-2018 роки.

У свою чергу представники від найманих працівників зазначили про необхідність ознайомлення з наданими матеріалами адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», після чого буде можливість детально розглядати другу вимогу.

Далі доповідала менеджер контролінгу ремонту та ефективності проектів стосовно затрат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на оздоровлення та відпочинок працівників у 2017 році, що стосується шостої вимоги: «виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при надані відпустки».

Представники від найманих працівників зазначили, що для прийняття остаточного рішення по шостій вимозі необхідно ознайомитися з програмою поліпшення соціально-побутових умов працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 2017 рік.

Після довгих дискусій з приводу 2 та 6 вимог примирна комісія рішення не прийняла.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне засідання на 27 грудня 2017 року та визначилися з часом зустрічі – о 14 годині, на порядку денному стоятиме продовження розгляду другої та шостої вимог.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

Переглядів: 46 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0