Понеділок, 24.09.2018, 15:09 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Серпень » 13 » Відбулось дванадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на структ. підр. Шахтоуправління
10:37
Відбулось дванадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на структ. підр. Шахтоуправління

Відбулось дванадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на структурному підрозділі Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 

08.08.2018 відбулося дванадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Відповідно до укладеної угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на дванадцятому засіданні примирної комісії представник від найманих працівників структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

На засіданні примирної комісії сторона роботодавців представила робочу групу з трьох осіб, створену на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для роботи з профспілками підприємства: виконавчий помічник генерального директора, начальник управління навчання та розвитку та начальник відділу по роботі з трудовим колективом (організація соціальної діяльності та робота з трудовим колективом) Департаменту з персоналу.

На засіданні примирної комісії згідно порядку денного розглядали четверту та шосту вимоги найманих працівників Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (далі – Шахтоуправління).

 

 

Під час розгляду четвертої вимоги найманих працівників: «Додержуватись на робочих місцях в Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» умов, передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99», члени примирної комісії зі сторони найманих працівників доповіли про результати розгляду «Заходів № 2 з виконання піднятих питань представниками трудового колективу Шахтоуправління на примирній комісії при розгляді вимоги 4 колективного трудового спору», які на попередньому засіданні примирної комісії надала сторона роботодавців.

          Представники найманих працівників проінформували членів примирної комісії, що обговорювані питання стосовно виконання санітарно-побутових норм в приміщеннях структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту, виконуються, а невиконані питання вирішаться грудень 2018 року й одне питання залишиться на 2019 рік.

          Таким чином, після обговорення четвертої вимоги найманих працівників, члени примирної комісії прийняли рішення, що четверту вимогу найманих працівників Шахтоуправління вважати виконаною, контроль за виконанням питань ремонту м’якої крівлі перехідної галереї та даху лазні в АБК Шахтоуправлінні, перевести в стадію запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

          Після вирішення четвертої вимоги, члени примирної комісії розпочали обговорювати шосту вимогу найманих працівників: «Виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при надані відпустки».

          Сторона від адміністрації підприємства запропонувала представникам найманих працівників Шахтоуправління надати свої пропозиції по вирішенню шостої вимоги в рамках затвердженого бюджету на оздоровлення або за рахунок інших статей соціального фонду підприємства.

          Адміністрація підприємства зазначила, що на даний час, як ніколи, дуже гостро постає питання збереження робочих місць на підприємстві у зв’язку з нерентабельністю роботи Шахтоуправління та виробництва в цілому.

          Сторони примирної комісії запропонували надати до наступного засідання примирної комісії перелік статей затрат, за рахунок яких можливо знайти рішення по вимозі № 6.

          На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне проведення засідання примирної комісії на 04 вересня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд шостої та п’ятої вимог. Для розгляду шостої вимоги роботодавець повинен надати інформацію стосовно Соціального фонду до 31.08.2018.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

Переглядів: 11 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0