Субота, 23.02.2019, 10:30 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Січень » 19 » Відбулось п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім.Ф.Е.Дзержинського"
11:11
Відбулось п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім.Ф.Е.Дзержинського"

17 січня 2017 року відбулось п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області, зареєстрованого у вересні 2016 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Засідання примирної комісії представники сторони найманих працівників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» розпочали з обговорення першої вимоги, яка стосується підвищення тарифних ставок (окладів) працівників і посадових окладів керівників, спеціалістів та службовців до кінця 2016 року на 30%. На даний час заробітну плату найманим працівникам підприємства було підвищено частково (на 15%). Розуміючи складну економічну ситуацію на підприємстві, представники сторони найманих працівників надали свої пропозиції стосовно вирішення вказаної вимоги, а саме: запропонували внести до нового колективного договору підвищення заробітної плати на 15 % до кінця 2017 року. Якщо цю пропозицію буде прийнято сторонами, то на наступному засіданні примирної комісії можна розглядати рішення про зняття першої вимоги з реєстрації. 

Представники сторони адміністрації ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» підтримали висунуту пропозицію та підтвердили можливість того, що при укладанні колективного договору вноситиметься пропозиція щодо підвищення заробітної плати найманим працівникам навіть більше ніж на 15%.

Далі відбулось обговорення другої вимоги найманих працівників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» щодо своєчасної виплати заробітної плати. Представники сторони найманих працівників доповіли, що з трудовим колективом досі не розрахувались за грудень 2016 року. Аванс за грудень 2016 року наймані працівники отримали лише 05 січня 2017 року. Вказана ситуація спричинює напруження стану соціально-трудових відносин на підприємстві.

Представники сторони адміністрації ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» пояснили затримку із виплатою заробітної плати складною ситуацією на підприємстві, гарантувати своєчасність виплати заробітної плати вони не можуть, але до кінця тижня, можливо, будуть здійснені виплати. Зважаючи на вказані обставини, було запропоновано провести наступне засідання примирної комісії 15 лютого 2017 року й тоді ж прийняти остаточне рішення по колективному трудовому спору (конфлікту). Вказану пропозицію було підтримано всіма членами примирної комісії.

Переглядів: 153 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0