Неділя, 16.12.2018, 04:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Березень » 16 » Відбулось перше засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської області
08:46
Відбулось перше засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської області

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

Так, 14.03.2018 розпочала роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області.

         Відповідно до укладеної угоди від 26.02.2018 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по три особи.

Місцем проведення засідань примирної комісії визначили кабінет директора, за адресою: 53610, селище міського типу Просяна, Покровський район Дніпропетровської області вул. Південна, б.2.

Сторони домовилися, що організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи примирної комісії буде здійснюватися порівну.

На першому засіданні примирної комісії 14.03.2018 члени примирної комісії прийняли рішення про чергове головування та ведення протоколу засідання примирної комісії.

Перше засідання було організаційного характеру, було прийнято за основу рекомендований Національною службою посередництва і примирення Регламент роботи примирної комісії, головою першого засідання обрали юрисконсульта підприємства Хорунженко В.С.Ю, а секретарем обрали представника від найманих працівників Миркотун Л.В.

Також, на першому засіданні вирішили розглянути першу вимогу найманих працівників: «сплатити заборгованість із заробітної плати на ТОВ «ПРОСКО»».

Представники від найманих працівників зазначили, що потрібно негайно виплатити заборгованість із виплати заробітної плати усім найманим працівникам підприємства не пізніше двох місяців  з дня першого засідання примирної комісії.

Представники від уповноваженого власником органу повідомили, що на даний час на підприємстві відсутня фінансова можливість погашення заборгованості із виплати заробітної плати протягом двох місяців. Причина такої ситуації – це зниження  об’єму виробництва, збільшення рівня заробітної плати у відповідності до норм чинного законодавства. На підставі цього, пропонуємо погасити заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам протягом шести місяців, починаючи із 01 квітня 2018 року.

Сторона від найманих працівників колективного трудового спору (конфлікту), запропонували узгодити термін погашення заборгованості та складання графіку виплат заборгованості із заробітної плати протягом шести місяців починаючи з 01.03.2018.

Для остаточного рішення по першій вимозі найманих працівників, адміністрація підприємства підготує всі необхідні документи, а саме графік погашення по заборгованості із виплати по заробітній платі на наступне засідання примирної комісії.

Друге засідання примирної комісії відбудеться 19 березня 2018 року о 11 годині.

На наступному засіданні примирної комісії будуть розглядати першу вимогу колективного трудового спору (конфлікту), а саме: «Сплатити заборгованість із виплати заробітної плати на ТОВ «ПРОСКО».

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне засідання на 19 березня 2018 року та визначилися з часом зустрічі – на 11 годину, на порядку денному стоятиме розгляд першої вимоги.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

 

Переглядів: 53 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0