Неділя, 16.12.2018, 04:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 11 » Відбулось сьоме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ТОВ "ПРОСКО"
13:15
Відбулось сьоме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ТОВ "ПРОСКО"

Відбулось сьоме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області

 

 

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

07 червня 2018 року було проведено сьоме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на підприємстві.

На початку роботи примирної комісії, було розглянуто виконання Угоди від 22.03.2018 в частині погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Адміністрація підприємства ТОВ «ПРОСКО» повідомила, що перша половина заробітної плати за травень 2018 року та заборгованість із заробітної плати, згідно додатку Угоди від 22.03.2018 та графіку погашення заробітної плати від 18.05.2018, буде виплачено до 15.06.2018, але можливо з затримкою в один чи два дні, але адміністрація запевняє, що виплати будуть здійснені.

В свою чергу, представники від найманих працівників дуже обурені тим, що заробітна плата виплачується не в чітко визначені строки, як це передбачено Колективним договором та Угодою від 22.03.2018, у зв’язку з чим, страйковим комітетом підприємства знову було прийнято рішення про оголошення з 14 червня 2018 року страйку.

Після обміну своїми думками, члени примирної комісії перейшли до розгляду тих питань, що були передбачені на шостому засіданні примирної комісії, зокрема:

  • «щодо несплати заборгованості з єдиного соціального внеску»

Представник від роботодавця запевнив, що заборгованість з єдиного соціального внесу виплачується, а саме пропорційно виплатам заробітної плати.

  • «щодо оплати святкових днів та сумісництва професій»

Начальник відділу організації праці та оплати праці ТОВ «ПРОСКО» розповіла, що підприємство переведено на підсумований облік робочого часу, а в разі підсумованого обліку робочого часу, робота у святкові та неробочі дні, що передбачено статтею 73 Кодексу законів про працю України, за графіком включається в норму робочого часу за обліковий період.

За сумісництво професій у травні 2018 року були нараховані премії найманим працівникам, які працювали за сумісництвом.

  • «щодо видачі питної води»

Адміністрація ТОВ «ПРОСКО» повідомила, що узгоджено питання питної води із власником підприємства, тому вже в червні 2018 року розпочнуть видавати воду усім найманим працівникам підприємства.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії 14 червня 2018 року та визначилися з часом початку засідання – на 11 годину.

На наступному засіданні примирної комісії заслуховуватимуть звіт адміністрації ТОВ «ПРОСКО» про виконання Угоди від 22.03.2018.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

Переглядів: 57 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0