Четверг, 18.10.2018, 12:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Січень » 25 » Відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»
13:41
Відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»

22 січня 2016 року відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та товариством з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (далі – ТОВ ТРК «Телемережа»), зареєстрованого у жовтні 2015 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, а також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення). Головував на засіданні директор ТОВ ТРК «Телемережа».

Засідання примирної комісії розпочалось з обговорення другої вимоги найманих працівників, яка стосувалась виплати премії за підсумками роботи 2014 року. Сторони надали обґрунтування своїх позицій стосовно її вирішення.

Директор ТОВ ТРК «Телемережа» пояснив, що на даний час цю вимогу можна вважати виконаною, оскільки в грудні 2015 року було виплачено премії усім працівникам за підсумками роботи 2014-2015 років.

В свою чергу, представник найманих працівників підтвердив, що дійсно було виплачено премію в грудні 2015 року, але розмір премії не дуже влаштував найманих працівників (враховуючи те, що це премія за два роки). На даний час наймані працівники усвідомлюють складне становище на підприємстві й згодні, що можливо вважати другу вимогу виконаною. Представник найманих працівників взяв час, щоб ще раз обговорити це питання з іншими найманими працівниками ТОВ ТРК «Телемережа» й потім зняти з реєстрації другу вимогу.

Таким чином, сторони визнали другу вимогу найманих працівників виконаною, тому після ознайомлення найманих працівників з рішенням третього засідання примирної комісії її буде знято з реєстрації.

Четверте засідання примирної комісії відбудеться 11 лютого 2016 року, на порядку денному стоятиме розгляд третьої та четвертої вимог найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Переглядів: 128 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0