Четверг, 15.11.2018, 20:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 29 » Відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в структурному підрозділі Шахтоуправління з підз. видобутку руди ПАТ "АМКР"
11:12
Відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) в структурному підрозділі Шахтоуправління з підз. видобутку руди ПАТ "АМКР"

27.12.2017 відбулося третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Відповідно до укладеної угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Згідно домовленостей сторін, головував на третьому засіданні примирної комісії представник від адміністрації.

В роботі примирної комісії прийняли участь й представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

На початку відзначили, що 22.12.2017 члену уповноваженого представляти інтереси найманих працівників Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», було вручено під підпис копія Програми заходів, направлених на поліпшення соціально-побутових умов працівникам, умов відпочинку та лікування працівників підприємства і членів їх сімей на 2017 рік.

Члени примирної комісії вирішили розглядати спочатку другу вимогу: «збільшити відрахування коштів на медичне страхування для збільшення покриття медичних послуг та поліпшення якості медичного страхування».

Представник від адміністрації зазначив, що оскільки з 01.08.2017 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було укладено договір з ПАТ «Страхова компанія «Країна»» щодо добровільного медичного страхування і добровільного страхування від нещасних випадків працівників підприємства на 2017-2018 роки, в якому збільшили страхове покриття на одну застраховану особу з 50 тис. грн. до 100 тис. грн., тому можливо вважати другу вимогу виконаною.

Таким чином, обидві сторони погодилися вважати другу вимогу виконаною та зняти її з реєстрації.

На засідання примирної комісії також внесено рекомендації стосовно поліпшення медичного страхування, а саме: адміністрації Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» по необхідності організовувати зустрічі із залученням представників від роботодавця, профспілкових організацій та страхової компанії для розгляду питань, пов’язаних з реалізацією договору добровільного медичного страхування.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне засідання на 11 січня 2017 року та визначилися з часом зустрічі – на 14 годину, на порядку денному стоятиме розгляд п’ятої та шостої вимог.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

 

Переглядів: 60 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0