Неділя, 20.01.2019, 12:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 4 » Відбулось засідання на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" з 03.04.-04.04.2018 року
13:55
Відбулось засідання на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" з 03.04.-04.04.2018 року

Сторонами колективного трудового спору (конфлікту) було узгоджено проведення першого засідання примирної комісії на 03.05.2018 о 14 годині, на якому сторони повинні були підписати Угоду про створення примирної комісії, у складі по 12 осіб з кожної із сторін.

Засідання на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 03.05.2018 розпочалося як й домовлялися о 14 годині, але продовжується до сих пір, тобто більше 19 годин. Представники Відділення НСПП присутні на засіданні та намагаються налагодити між сторонами соціальний діалог.

Угода про створення примирної комісії так й не підписана. Сторона роботодавця внесла в узгоджений проект угоди про створення примирної комісії пункт про заборону відео зйомки й визнання засідань примирної комісії закритими. Сторона профспілок категорично заперечує цей пункт й не йде на компроміси.

Також сторонами були перевірені повноваження осіб для підписання Угоди про створення примирної комісії. Представники профспілок знайшли неточність в оформленні довіреності на особу зі сторони роботодавця та вимагають, щоб Угоду підписав сам генеральний директор підприємства.

Профспілки також вимагають, щоб до них зараз прийшов генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» й поспілкувався з ними.

Усю ніч представники Відділення НСПП намагалися примирити сторони колективного трудового спору (конфлікту) й знайти компромісне рішення.

Орган, уповноважений представляти найманих працівників, усю ніч підбурював найманих працівників розпочати акції протесту та почати страйк (не приступати до роботи), представники Відділення НСПП попереджали про наслідки страйку, який може бути визнаний незаконним. Профспілки погодилися, що якщо зараз сторони не договоряться, то оголосять конференцію трудового колективу для прийняття рішення про оголошення страйку на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

На протязі ночі фахівцями Відділення НСПП було зачитано Регламент роботи примирної комісії по розгляду і вирішенню колективного трудового спору (конфлікту), рекомендований НСПП, сторонами колективного трудового спору (конфлікту) регламент обговорений по пунктам та узгоджений для подальшої дії.

На даний час переговори сторін тривають, є надія, що все ж таки Угода про створення примирної комісії на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» сьогодні буде підписана й сторони узгодять дату й час проведення першого засідання примирної комісії й розпочнеться вирішення вимог, висунутих найманими працівниками.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та намагатися налагодити соціальний діалог на публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Переглядів: 35 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0