Четверг, 15.11.2018, 20:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 21 » Відбувся III Пленум Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Україн
16:36
Відбувся III Пленум Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Україн

21 грудня 2017 року в Будинку Профспілок відбувся ІІІ Пленум Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України (далі – Пленум) під головуванням голови обкому профспілки А. Берчука. У заході брали участь члени Президії профспілки, голови первинних організацій профспілки, керівники підприємств автомобільного транспорту та шляхового господарства, представники Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП).

На початку роботи Пленуму А. Берчук зазначив, що обком профспілки, його Президія та профкоми первинних організацій профспілки упродовж 2017 року проводили необхідну роботу щодо захисту законних прав і інтересів членів профспілки і трудових колективів автопідприємств і дорожніх організацій Дніпропетровщини.

Було вказано, що відповідно до норм чинного статуту профспілки в поточному році були проведені засідання Президії обкому профспілки, на яких розглядались актуальні питання життєдіяльності автомобілістів і дорожників області, а саме: виконання зобов’язань колективних договорів і норм галузевих угод щодо рівня і своєчасності виплати заробітної плати, поліпшення умов та безпеки праці, відпочинку та оздоровлення працюючих тощо.

Крім того, голова обкому профспілки зазначив, що постійну увагу обком профспілки і Президія приділяли прийняттю і виконанню на місцях зобов’язань колективних договорів, якими, як і в попередні роки, охоплені всі членські організації, а також під постійним контролем знаходились питання погашення боргів по заробітній платі працівникам ДП «Дніпропетровський облавтодор». Заборгованість із виплати заробітної плати утворилась через існуючі борги перед підрядниками за виконані обсяги робіт в попередні роки.

У своєму виступі начальник Відділення І.А. Чуб проінформував присутніх про заходи, здійснені з метою сприяння вирішенню 4 випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин, які перебували на обліку Відділення НСПП з квітня 2017 року. Чинник дестабілізації по всім випадкам – невиконання вимог законодавства про працю в частині заборгованості із виплати заробітної плати та її своєчасної виплати.

Крім того, начальником Відділення НСПП було вручено голові Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Рішення від 11.12.2017 № 015-17/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 11.12.2017 № 013-17/04-Т.

Підсумовуючи роботу виборних органів обласної і первинних організацій профспілки у 2017 році, Пленум постановив, що незважаючи на певні успіхи, виборним органам не вдалося в повній мірі виконати покладені на них обов’язків по збереженню трудових колективів і чисельності членів профспілки, покращенню умов праці, суттєвого підвищення рівня зарплати та інших соціальних життєво-важливих норм, таким чином разом з громадськими організаціями потрібно більш наполегливо домагатися:

  • своєчасного переходу на реальні тарифів на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах;
  • компенсування збитків автоперевезникам за перевезення пасажирів пільгових категорій;
  • своєчасної виплати зарплати працівникам дорожніх організацій;
  • виділення коштів на атестацію робочих місць;
  • придбання спецодягу, спец харчування;
  • перерахування коштів на культурно-масову і спортивну роботу.

Вирішення цих та інших життєво-важливих питань покращить фінансовий стан членських організацій Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, зніме соціальну напруженість в трудових колективах.

Переглядів: 51 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0