Субота, 23.02.2019, 10:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Липень » 21 » Відбувся «круглий стіл», присвячений питанням налагодження соціального діалогу
08:08
Відбувся «круглий стіл», присвячений питанням налагодження соціального діалогу

12.07.2017 відбувся «круглий стіл» за участю начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) І. Чуба та працівників професії «сценарист», присвячений питанням налагодження соціального діалогу.

Під час свого виступу начальник Відділення наголосив на важливості ролі соціального діалогу, в тому числі, в частині регулювання колективно-договірних відносин, у сприянні вирішенню проблем, що виникають у виробничій та соціально-економічній сфері й стосуються прав та інтересів працівників і роботодавців.

Крім того, начальник Відділення зазначив, що до кінця 2017 року вже є конкретні плани реалізації спільного українсько-німецького проекту. До 01.09.2017 передбачається провести детальний аналіз стану соціального діалогу на Дніпропетровщині. Також планується провести спеціальний освітній курс для дніпровських роботодавців, який читатимуть найбільш кваліфіковані фахівці Німеччини.

Після виступу начальник Відділення надав відповіді на всі поставлені працівниками професії «сценарист» питання.

Наприкінці заходу між його учасниками була досягнута домовленість про подальший розвиток взаємних відносин, направлених на збереження соціальної стабільності в області, оперативний обмін інформацією з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин у трудових колективах закладів культури.

Переглядів: 71 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0