Неділя, 16.12.2018, 05:07 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Квітень » 5 » Відділення НСПП в Дніпропетровській області сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд»
13:11
Відділення НСПП в Дніпропетровській області сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд»

Розпорядженням НСПП від 28.03.2017 № 079-р на ПАТ «Дніпрометробуд» міста Дніпра було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) з вимогами найманих працівників щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної оплати праці тощо.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) сприяє вирішенню вказаного колективного трудового спору (конфлікту) у межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

31 березня 2017 року Відділенням було проведено нараду в форматі «круглого столу» за участю начальника Відділення І.Чуба, головного спеціаліста Відділення І. Микитюк, голови профкому ПАТ «Дніпрометробуд», представників Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України та Федерації профспілок України.

Основне питання, яке обговорювалось під час заходу, стосувалось проведення примирних процедур по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд».

Представник Федерації профспілок України зазначив, що реєстрація колективного трудового спору (конфлікту) на підприємстві вже є законною підставою для констатації фактів порушень прав та гарантій найманих працівників.

Присутні підтримали представника Федерації профспілок України та запевнили, що надаватимуть усю можливу допомогу найманим працівникам, представником яких є голова профкому ПАТ «Дніпрометробуд».

В свою чергу, начальник Відділення І.Чуб наголосив на необхідності спільного розроблення плану дій по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту). У зв’язку з тим, що голова правління ПАТ «Дніпрометробуд» негативно налаштований на вирішення колективного трудового спору (конфлікту), ситуація на ПАТ «Дніпрометробуд» становиться дуже складною.

Після обговорення плану дій для кожної зі сторін колективного трудового спору (конфлікту) учасники заходу зійшлися на доцільності вирішення колективного трудового спору (конфлікту) через процедуру проведення трудового арбітражу на підприємстві.

04 квітня 2017 року представниками Відділення було проведено узгоджувальну зустріч з головою профкому ПАТ «Дніпрометробуд», під час якої було детально обговорено процедуру проведення трудового арбітражу для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та подальші дії особи, уповноваженої представляти інтереси найманих працівників.

Відділення й надалі сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд» на всіх його стадіях.

Переглядів: 37 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0