Четверг, 15.11.2018, 20:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Липень » 3 » Відділення НСПП в Дніпропетровській області сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд»
14:20
Відділення НСПП в Дніпропетровській області сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд»

Розпорядженням НСПП від 28.03.2017 № 079-р на ПАТ «Дніпрометробуд» міста Дніпра було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) з вимогами найманих працівників щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної оплати праці тощо.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) сприяє вирішенню вказаного колективного трудового спору (конфлікту) у межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

03 липня 2017 року у Будинку профспілок відбувся «круглий стіл», присвячений питанням вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд». У заході приймали участь представники Відділення, радник міського голови міста Дніпра, голова Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України та особа, уповноважена представляти інтереси найманих працівників ПАТ «Дніпрометробуд» у колективному трудовому спорі (конфлікті).

Учасники «круглого столу» відзначили, що стан соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпрометробуд» залишається напруженим: через складну фінансову ситуацію люди доведені до відчаю та налаштовані на проведення стихійних акцій соціального протесту.

Радник міського голови міста Дніпра повідомив, що на даний час розглядається можливість передачі ПАТ «Дніпрометробуд» у комунальну власність міста. Незабаром буде підготовлено відповідний пакет документів.

Начальник Відділення наголосив, що голова правління ПАТ «Дніпрометробуд» негативно налаштований на вирішення колективного трудового спору (конфлікту). Так, упродовж тривалого періоду він ухиляється від проведення примирних процедур.

З метою налагодження конструктивного соціального діалогу та початку роботи примирної комісії було запропоновано включити представників міської ради міста Дніпра до складу її членів.

У свою чергу, представник міської влади запевнив, що з метою врегулювання проблемного питання ситуацію, яка склалась на ПАТ «Дніпрометробуд», буде доведено до міського голови міста Дніпра та його заступників.

Таким чином, за результатами проведеного заходу, було прийняте рішення, що фахівці Відділення підготують письмове звернення до міського голови міста Дніпра з проханням включити до складу примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд» представників від Дніпровської міської ради.

Відділення й надалі сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «Дніпрометробуд» у межах своїх повноважень та надаватиме правову допомогу в організації проведення засідань примирної комісії.

Переглядів: 491 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0