Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Липень » 27 » Вирішено 20 колективних трудових спорів (конфліктів) на рівні ДП «Дніпропетровський облавтодор» та його філій
12:28
Вирішено 20 колективних трудових спорів (конфліктів) на рівні ДП «Дніпропетровський облавтодор» та його філій

У березні 2016 року Національною службою посередництва і примирення (далі – НСПП) було зареєстровано 20 колективних трудових спорів (конфліктів) на рівні дочірнього підприємства «Дніпропетровський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (далі – ДП «Дніпропетровський облавтодор») та його філій. Вимоги найманих працівників у цих спорах стосувались погашення заборгованості із виплати заробітної плати за 4 місяці.

З метою сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) на ДП «Дніпропетровський облавтодор» та його філіях, фахівці Відділення провели 89 узгоджувальних зустрічей зі сторонами. Начальник відділення НСПП в Дніпропетровській області (далі – Відділення) І. Чуб також прийняв участь у 2 нарадах в Дніпропетровській обласній державній адміністрації та 1 прес-конференції, присвячених вирішенню фінансових проблем підприємств.

З метою впливу на ситуацію наймані працівники ДП «Дніпропетровський облавтодор» вдавались до проведення акцій соціального протесту.

Фахівці Відділення надавали сторонам колективних трудових спорів (конфліктів) роз’яснення щодо негативних наслідків протестних дій поза межами діючого законодавства, консультували щодо можливостей урегулювання дестабілізаційних чинників шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та сприяли вирішенню проблемної ситуації на підприємстві у межах своїх повноважень.

В результаті здійснених заходів, довготривалих переговорів та багаторазових звернень, було вишукано можливість для перерахування коштів на виплату заробітної плати працівникам ДП «Дніпропетровський облавтодор». Крім того, філії ДП «Дніпропетровський облавтодор» отримали необхідні кошти для проведення ремонтних робіт на дорогах державного і місцевого значення, зняті арешти на спецтехніку і транспортні засоби.

Відділенням було отримано звернення від 18.07.2016 № 88 голови Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, голови органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників у колективних трудових спорах (конфліктах) на ДП «Дніпропетровський облавтодор», який повідомив, що станом на 18.07.2016 найманим працівникам ДП «Дніпропетровський облавтодор» повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати, тому вимоги найманих працівників усіх філій підприємства задоволено повністю й колективні трудові спори (конфлікти) можна вважати вичерпаними.

Відповідне рішення було зафіксовано Постановою президії Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та дорожнього господарства України від 14.07.2016 № П-4 «Про трудовий спір».

Розпорядженнями НСПП від 26.07.2016 20 колективних трудових спорів (конфліктів) на рівні ДП «Дніпропетровський облавтодор» та його філій були зняті з реєстрації, як вирішені.

Відділення і надалі буде здійснювати заходи, спрямовані на зниження соціальної напруженості в трудових колективах підприємств області, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, та надавати сторонам соціального діалогу рекомендації в межах своїх повноважень.

Переглядів: 87 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0