Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Грудень » 18 » Врегульовано останню вимогу найманих працівників МКП «Дніпропетровський електротранспорт» Депо № 3
08:45
Врегульовано останню вимогу найманих працівників МКП «Дніпропетровський електротранспорт» Депо № 3

16 грудня 2015 року відбулось четверте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками міського комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» Депо № 3 міста Дніпропетровська та міським комунальним підприємством «Дніпропетровський електротранспорт» міста Дніпропетровська (далі – МКП «Дніпропетровський електротранспорт»), зареєстрованого у серпні 2013 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) та голова первинної профспілкової організації МКП «Дніпропетровський електротранспорт». Головував на засіданні виконуючий обов’язки директора підприємства.

На початку засідання було зазначено, що Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 11.08.2015 № 203-р було знято з реєстрації першу та четверту вимоги найманих працівників в зазначеному колективному трудовому спорі (конфлікті). Таким чином, для розгляду залишилась одна вимога, яка стосується приведення розміру заробітної плати у відповідність до норм Галузевої та Регіональної угод.

Виконуючий обов’язки директора МКП «Дніпропетровський електротранспорт» зазначив, що розмір заробітної плати на підприємстві був повністю приведений у відповідність до норм Галузевої та Регіональної угод у серпні 2015 року, заборгованість із виплати заробітної плати також відсутня, тому він вважає, що вимога найманих працівників повністю задоволена.

З цього приводу присутні на засіданні примирної комісії були ознайомлені з фінансовими звітами, розрахунками щодо розміру заробітної плати на МКП «Дніпропетровський електротранспорт» за період з 2013 по 2015 роки, а також матеріалами фінансового аналізу заробітної плати працівників з розподілом по тарифним ставкам, індексації та виплатам, з якого видно, що дійсно розмір заробітної плати приведений у відповідність до норм Регіональної та Галузевої угод.  

Виконуючий обов’язки начальника Відділення НСПП Гондза В.В. також надала правовий аналіз виконання вимоги найманих працівників, зроблений фахівцями Відділення, й присутні упевнилась у виконанні останньої вимоги найманих працівників МКП «Дніпропетровський електротранспорт» Депо № 3, та висловилася щодо доцільності зняття колективного трудового спору (конфлікту) з реєстрації.

Члени примирної комісії від сторони найманих працівників погодились з наданими аргументами, проте взяли час на зустріч з працівниками МКП «Дніпропетровський електротранспорт» Депо № 3, щоб донести їм дану інформацію, а також те, що в разі виникнення нових конфліктних питань наймані працівники мають право висунути нові вимоги та вступити у новий колективний трудовий спір (конфлікт).

Таким чином, сторони примирної комісії погодились зняти останню вимогу та весь колективний трудовий спір (конфлікт) з реєстрації НСПП після того, як наймані працівники МКП «Міський електротранспорт» Депо № 3 будуть сповіщені про результати засідання примирної комісії.

Переглядів: 219 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0