Неділя, 16.12.2018, 05:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 31 » Взяття на облік театрально-концертних організацій міста Дніпра
10:02
Взяття на облік театрально-концертних організацій міста Дніпра

В березні 2017 року, в результаті здійснення моніторингу, Відділенням було виявлено загострення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах театрально-концертних організацій міста Дніпра, яке 24.03.2017 втілилось в пікетуванні Дніпропетровської обласної ради. Учасники акції протестували проти скорочення фінансування театрально-концертних організацій міста та зменшення розміру заробітної плати (на 30-40%).

28.03.2017 відбулась узгоджувально-консультаційна зустріч начальника Відділення Чуба І.А. з головою Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників культури України Яловим А.В., який проінформував, що така незадовільна ситуація з фінансуванням торкнулась працівників 7 театрально-концертних організацій міста Дніпра, які фінансуються з обласного бюджету.

За результатами узгоджувально-консультаційної зустрічі на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) було взято випадки дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виникли між:

- найманими працівниками комунального підприємства культури «Дніпровський академічний театр драми і комедії» Дніпропетровської обласної ради та комунальним підприємством культури «Дніпровський академічний театр драми і комедії» Дніпропетровської обласної ради (наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 25).

- найманими працівниками обласного комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету» та обласним комунальним підприємством культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету» (наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 26).

- найманими працівниками обласного комунального закладу культури «Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка» та обласним комунальним закладом культури «Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка» (наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 27).

- найманими працівниками комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр» Дніпропетровської обласної ради та комунальним підприємством культури «Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр» Дніпропетровської обласної ради(наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 28).

- найманими працівниками комунального підприємства культури «Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль «Славутич» Дніпропетровської обласної ради та комунальним підприємством культури «Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль «Славутич» Дніпропетровської обласної ради (наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 29).

- найманими працівниками комунального підприємства «Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради та комунального підприємства «Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради, (наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 30).

- найманими працівниками комунального підприємства «Дніпропетровський будинок органної та камерної музики» Дніпропетровської обласної ради та комунальним підприємством «Дніпропетровський будинок органної та камерної музики» Дніпропетровської обласної ради, з чинником дестабілізації: «виконання колективного договору з питань, передбачених колективним договором» (наказ Відділення НСПП від 28.03.2017 № 31).

Чинником дестабілізації стану соціально-трудових відносин на вищезазначених підприємствах є недопущення зменшення розміру заробітної плати.

Інформування про взяття на облік випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин було направлено відповідним сторонам соціально-трудових відносин, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

Переглядів: 50 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0