Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 16 » Взяття на облік комунальних підприємств Дніпропетровської області
12:05
Взяття на облік комунальних підприємств Дніпропетровської області

У березні 2017 року фахівці відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) здійснили моніторинг стану соціально-трудових відносин на комунальних підприємствах Дніпропетровської області. Так, станом на 01.02.2017, згідно даних департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заборгованість із виплати заробітної плати на комунальних підприємствах Дніпропетровської області складала 1380,7 тис. грн.

Аналіз показав, що соціально-економічний стан комунальних підприємств Дніпропетровської області є нестабільним, неусунення конфліктогенних проблем може призвести до погіршення стану соціально-трудових відносин та ймовірності виникнення колективних трудових спорів (конфліктів). У зв’язку цим фахівці Відділення взяли на облік випадки дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виникли між:

- найманими працівникам Марганецького міського комунального підприємства «Житлове господарство» міста Марганець Дніпропетровської області та Марганецьким міським комунальним підприємством «Житлове господарство» міста Марганець Дніпропетровської області (наказ Відділення від 14.03.2017 № 18);

- найманими працівникам комунального підприємства «Жовтоводськтепломережа» міста Жовті Води Дніпропетровської області та комунальним підприємством «Жовтоводськтепломережа» міста Жовті Води Дніпропетровської області (наказ Відділення від 14.03.2017 № 19);

- найманими працівникам комунального підприємства «Павлограджитлосервіс» міста Павлограда Дніпропетровської області та комунальним підприємством «Павлограджитлосервіс» міста Павлограда Дніпропетровської області (наказ Відділення від 14.03.2017 № 20).

Чинником дестабілізації стану соціально-трудових відносин на вищезазначених підприємствах є невиконання вимог законодавства про працю в частині заборгованості із виплати заробітної плати та її своєчасної виплати.

Інформування про взяття на облік випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин було направлено відповідним сторонам соціально-трудових відносин, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

 

Переглядів: 72 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0