Четверг, 15.11.2018, 20:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 3 » Загальними зусиллями попереджено страйк на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» смт. Просяна Покровського району
08:06
Загальними зусиллями попереджено страйк на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» смт. Просяна Покровського району

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) сприяє врегулюванню колективного трудового спору між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Дніпропетровської області та товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Дніпропетровської області. (далі – ТОВ «ПРОСКО») (зареєстровано розпорядженням НСПП від 19.02.2018                   № 071-р).

27 квітня 2018 року, на протязі дня, Відділенням НСПП проводилися узгоджувальні зустрічі з головою органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників ТОВ «ПРОСКО» Л.І.Михайлютою, яка повідомляла про стан соціально-трудових відносин на підприємстві.

Так, наймані працівники підприємства мали намір 27 квітня 2018 року о 19.00 годині проводити страйк біля підприємства ТОВ «ПРОСКО» та планували страйкувати у вихідні та святкові дні.

Адміністрація ТОВ «ПРОСКО» пообіцяла 27.04.2018 до кінця робочого дня виплатити усім найманим працівникам заборгованість із виплати заробітної плати.

27.05.2018 о 15.00 годину стало відомо, що більшість найманим працівникам було виплачено заборгованість із виплати заробітної плати, тому ті, кому виплатили обіцяні гроші, страйкувати вже відмовлялись.

У свою чергу, фахівці Відділення НСПП протягом дня, намагалися переконати найманих працівників в тому, що страйк – це крайній засіб й запевняли найманих працівників в необхідності надання можливості адміністрації підприємства погасити заборгованість із виплати заробітної плати усім найманим працівникам ТОВ «ПРОСКО», так як 27.04.2018 був останній день перед святами й перерахування проходили поступово.

Станом на 18.30 27.05.2018 стало відомо, що все ж таки роботодавець ТОВ «ПРОСКО» дотримався Угоди й виплатив усім найманим працівникам заробітну плату та частково погасив заборгованість із виплати заробітної плати, тому страйковий комітет прийняв рішення призупинити страйк.

02.05.2018 відбулась узгоджувальна зустріч фахівців Відділення НСПП з головою органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників ТОВ «ПРОСКО», під час якої було з’ясовано, що на даний час з ТОВ «ПРОСКО» звільнилися 44 найманих працівника за власним бажанням.

В свою чергу, від роботодавця надійшло прохання виплатити повну заборгованість із заробітної плати звільненим найманим працівникам в травні місяці 2018 року у зв’язку із поганим фінансовим становищем на ТОВ «ПРОСКО», на що представники найманих працівників надали свою згоду.

Під час узгоджувальної зустрічі орган уповноважений інтереси найманих працівників ТОВ «ПРОСКО» поцікавилася чи відбудеться 10.05.2018 п’яте засідання примирної комісії, на якому планувалося розглядати виконання колективного договору, який діє на даний момент на ТОВ «ПРОСКО». Зі своєї сторони уповноважений орган готовий до подальших переговорів.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Дніпропетровської області й прийматиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.

 

Переглядів: 28 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0