Субота, 23.02.2019, 10:29 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 3 » Засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е. Дзержинського" перенесено
11:23
Засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е. Дзержинського" перенесено

29 вересня 2016 року було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області з вимогами щодо підвищення розміру оплати праці та своєчасної виплати заробітної плати.

01 березня 2017 року відбулась узгоджувальна зустріч фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з представниками найманих працівників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» з приводу проведення чергового засідання примирної комісії на підприємстві.

За інформацією представників найманих працівників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського», фінансовий стан підприємства критичний у зв’язку з відсутністю обігових коштів, необхідних для забезпечення виробничої діяльності комбінату, через що він перебуває під загрозою зупинки. Основним джерелом поповнення оборотних коштів є повернення податку на додану вартість та кошти, що надходять від споживачів продукції.

На даний час комбінат виробляє та реалізує лише 25-30% продукції від планових показників. Основною причиною спаду обсягів виробництва є події останніх тижнів, що відбуваються на Донбасі і в цілому в Україні, що буквально заблокували налагоджені процеси й ділові відносини з основним постачальником коксу.

З трьох доменних печей ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» працює лише одна. Керівництво змушене затримувати виплату заробітної плати працівникам (виплачено лише аванс за січень 2017 року), що негативно відзначилось на стані соціально-трудових відносин.

З огляду на вищезазначене, представники найманих працівників внесли пропозицію про необхідність перенесення наступного засідання примирної комісії по зареєстрованому на підприємстві колективному трудовому спору (конфлікту) на кінець березня 2017 року. Остаточну дату проведення наступного засідання примирної комісії сторони разом з Відділенням визначать пізніше.

За результатами зустрічі, сторони домовились про подальшу співпрацю, спрямовану на стабілізацію стану соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського». Зі свого боку, Відділення сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на підприємстві, здійснюватиме правовий супровід примирних процедур та надаватиме сторонам соціально-трудових відносин рекомендації у межах своїх повноважень.

Переглядів: 94 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0