Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 24 » Завершено роботу першого засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ«АрселорМіттал Кривий Ріг»
11:46
Завершено роботу першого засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ«АрселорМіттал Кривий Ріг»

Після підписання 04 травня 2018 року Угоди про створення примирної комісії по розгляду колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», 10 травня 2018 року розпочато роботу примирної комісії. Перше засідання примирної комісії складалось із трьох частин та проходило 10, 11 та 18-19 травня 2018 року.

У роботі примирної комісії прийняли участь по 12 делегатів з обох сторін. Також, на всіх частинах першого засідання примирної комісії, приймали участь фахівці відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП).

На першому засіданні примирної комісії розглядали організаційні питання роботи примирної комісії, зокрема:

  • обрання голови та співголови примирної комісії:
  • обрання секретаря примирної комісії;
  • підписання Регламенту роботи примирної комісії тощо.

Робота примирної комісії ускладнилась ще тим, що працівники окремих структурних підрозділів підприємства розпочали безстрокову акцію соціального протесту у формі «італійського страйку» (виконання роботи за правилами), приєднавшись до Всеукраїнської акції протесту Вільної профспілки залізничників України з 14 травня 2018 року.

Після багатогодинних переговорів, членам примирної комісії вдалось дійти до конструктивного діалогу та підписати Регламент роботи примирної комісії. Також було узгоджено дату наступного засідання примирної комісії на 23 травня 2018 року.

Проектом порядку денного цього засідання, попередньо визначено розгляд першої, другої та третьої зареєстрованих вимог, зокрема це питання, що стосуються підвищення рівня заробітної плати, проведення капітального ремонтну конструкцій перекриття покрівлі блоку № 2 конвертерного цеху, визначення технічного стану та виявлення аварійно небезпечних будівель і споруд тощо.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії і надаватиме всі необхідні консультації та роз’яснення в межах повноважень передбачених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Переглядів: 24 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0