Четверг, 15.11.2018, 20:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 23 » Зняття з обліку структурних підрозділів ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка»
14:03
Зняття з обліку структурних підрозділів ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка»

У першому півріччі 2017 року значно загострився стан соціально-трудових відносин у колективах підприємств гірничо-металургійного комплексу Дніпропетровщини, наймані працівники яких проводили акції соціального протесту (в тому числі, у вигляді страйків) з приводу незадовільного розміру заробітної плати, а також заборгованості з її виплати.

Так, у травні 2017 року в зв’язку з неприйнятністю рівня заробітної плати страйкували наймані працівники структурних підрозділів ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу. Шахти «Ювілейна», «Фрунзе» та сервісну службу ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» було взято на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Упродовж червня 2017 року фахівці Відділення здійснювали заходи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах Дніпропетровської області. Так, за результатами здійснених заходів з обліку Відділення було знято випадки дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виникли між:

- найманими працівниками шахти «Ювілейна» публічного акціонерного товариства «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (наказ Відділення від 03.05.2017 № 44);

- найманими працівниками сервісного управління публічного акціонерного товариства «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (наказ Відділення від 03.05.2017 № 45);

- найманими працівниками шахти «Фрунзе» публічного акціонерного товариства «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «ЄВРАЗ Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (наказ Відділення від 03.05.2017 № 46).

Чинник дестабілізації по всім випадкам – підвищення розміру заробітної плати.

На запит Відділення 13.06.2017 було отримано відповідь за підписом генерального директора ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» від 25.05.2017 № 62.7.0/1134, де зазначається, що з метою врегулювання стану соціально-трудових відносин на ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» були проведені переговори між представниками адміністрації та трудового колективу. За результатом переговорів були взяті до уваги усі вимоги найманих працівників та підписана спільна постанова № 6 від 19.05.2017 про збільшення тарифних ставок та окладів на 20%.

За результатом аналізу отриманої інформації та відповідно до пункту 5.1. Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом НСПП від 27.03.2009 № 16, випадки дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виникли на шахті «Фрунзе», шахті «Ювілейна» та сервісному управлінні ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», було знято з обліку (накази Відділення від 20.06.2017 відповідно № 59, № 60 та № 61) у зв’язку з врегулюванням дестабілізаційного чинника.

Інформування про зняття з обліку випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин було направлено відповідним сторонам соціально-трудових відносин, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

Переглядів: 126 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0