Четверг, 18.10.2018, 13:23 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 4 » Зроблені наступні кроки до поглиблення соціального діалогу в Дніпропетровській області
13:42
Зроблені наступні кроки до поглиблення соціального діалогу в Дніпропетровській області

03 лютого 2016 року відбулась нарада начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) Чуба І.А. з радником голови Дніпропетровської обласної ради, головою Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, головою Дніпропетровської обласної тристоронньої соціально-економічної ради Сергєєвим В.В.

Основною темою наради стало обговорення стану виконання рішення Трудового арбітражу від 29.05.2015 № 3 з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Спільним представницьким органом роботодавців на національному рівні.

Начальник Відділення Чуб І.А. повідомив, що рекомендації Національної служби посередництва і примирення від 11.12.2015 № 01-15/00-01 «Щодо забезпечення виконання рішення Трудового арбітражу від 29.05.2015 року № 3 з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Спільним представницьким органом роботодавців на національному рівні» були надіслані голові Дніпропетровської обласної ради та головам міських рад Дніпропетровської області (листи від 17.12.2015).

Відповідно до статті 6 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», керівники органів місцевого самоврядування повинні були розглянути вказані рекомендації у семиденний строк і проінформувати про прийняті ними рішення сторони колективного трудового спору (конфлікту) та Національну службу посередництва і примирення.

В свою чергу, радник голови Дніпропетровської обласної ради Сергєєв В.В. зазначив, що серед підприємств-боржників із виплати заробітної плати відсутні такі, що підпорядковуються Дніпропетровській обласній раді, проте вказаний орган буде, у межах своїх повноважень, сприяти поліпшенню стану соціально-трудових відносин в колективах області.

Учасники наради також розглянули можливість та перспективи активізації діяльності Дніпропетровської обласної тристоронньої соціально-економічної ради з метою узгодженого вирішення проблем, що виникають у соціально-економічній сфері, стосуються прав та інтересів працівників і роботодавців.

Наприкінці наради її учасники домовились про подальшу взаємодію та налагодження конструктивного соціального діалогу, а саме: участь начальника Відділення Чуба І.А. у заходах, організованих Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини.

Переглядів: 81 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0