Субота, 23.02.2019, 10:23 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Квітень » 11 » Зроблено наступні кроки з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд»
10:21
Зроблено наступні кроки з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд»

Розпорядженням НСПП від 28.03.2017 № 079-р у ПАТ «Дніпрометробуд» міста Дніпра було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) з вимогами найманих працівників щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної оплати праці тощо.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) сприяє вирішенню вказаного колективного трудового спору (конфлікту) у межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Упродовж 07-08 квітня 2017 року відбувся ряд узгоджувальних зустрічей, під час яких розглядались питання стосовно проведення на ПАТ «Дніпрометробуд» примирних процедур.

Під час даних заходів фахівці Відділення неодноразово зустрічались з представниками адміністрації ПАТ «Дніпрометробуд» (головою правління та юристом), головою профкому підприємства та заступником голови Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України.

Представники Відділення надали сторонам оригінал розпорядження НСПП про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд» та рекомендації Відділення щодо проведення примирних процедур.

Під час узгоджувальних зустрічей також було погоджено план дій, згідно якого представники сторін колективного трудового спору (конфлікту) вирішили терміново створити примирну комісію та провести її перше засідання 10 квітня 2017 року в приміщенні адміністрації ПАТ «Дніпрометробуд».

Фахівці Відділення надали сторонам необхідні роз’яснення та примірні зразки документів.

10 квітня 2017 року представниками Відділення було проведено узгоджувальну зустріч на ПАТ «Дніпрометробуд» з представниками сторін колективного трудового спору (конфлікту).

Після довгих обговорень сторони підписали Угоду про створення примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд» у складі 8 осіб (по чотири від кожної зі сторін), яка розпочне свою роботу 13 квітня 2017 року.

Адміністрація підприємства зазначила, що 12 квітня 2017 року відбудеться сесія Дніпровської міської ради, на якій одним із питань буде розглянуто можливість передачі ПАТ «Дніпрометробуд» у комунальну власність міста.

Сторони пообіцяли налагодити соціальний діалог та розпочати переговори щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) одразу після вказаної сесії.

Відділення сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд» у межах своїх повноважень та надаватиме правову допомогу в організації проведення засідань примирної комісії.

Переглядів: 82 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0